Wil je graag komen turnen, dansen of springen bij OJE, schrijf je dan snel in via één van deze formulieren:

  1. voor alle recreatieve turngroepen en dans kies je het RECREA formulier.
  2. Voor competitiegroepen op basis van voorafgaande selectie, kies je voor COMP.

De inschrijvingen voor recreatieve groepen en dans dienen volledig en onmiddelijk online betaald te worden. Je ontvangt automatisch een factuur na inschrijving.

Voor de pre-competitie- en competitiegroepen betaal je bij inschrijving online een voorschot en na de definitieve indeling in de juiste groep en trainingsniveau het saldo. Je ontvangt de factuur na de betaling van het volledige bedrag.

Ben je nog niet helemaal zeker van je deelname en wil je graag een proefles volgen? Dat kan, maar we vragen dat je je online inschrijft. Verkies je om na de proefles toch niet langer deel te nemen, neem dan contact met ons op en je inschrijvingsgeld wordt integraal terugbetaald, met uitzondering van de online transactiekosten. 

Vanaf seizoen 2025-2026 kan je meerdere personen in schrijven via éénzelfde formulier. Je kan tot 5 personen tegelijk inschrijven. Uiteraard kan je je ook voor meerdere groepen tegelijk inschrijven. Leest goed de richtlijnen in het formulier zodat je geen fouten maakt.

NIEUWE LEDEN KUNNEN INSCHRIJVEN VANAF 5 JULI 2025.