Ook dit jaar organiseren we weer een high tea dance time! Dit eet-, drank- en dansfestijn zal plaatsvinden op zondag 26 april
  • deuren gaan open om 10uur. 
  • start dansshow om 11uur stipt. 
  • eind wordt geschat rond 13u30. 
Er zullen verschillende zoete en zoute hapjes en lekkere drankjes zijn om je buikje mee te vullen, allemaal aan democratische prijzen. Inkom is gratis! 
 
Wil je graag mee komen smullen en terwijl genieten van prachtige optredens, kan je inschrijven via dit inschrijvingsformulier.
 
Omdat we rekening moeten houden met veiligheid en comfort in de zaal, zijn we verplicht om het aantal tafels en stoelen te beperken. Daarom hanteren we initieel een maximale capaciteit van 2 volwassenen per deelnemende danser(es). Indien er later vrije ruimte over is, dan laten we dat uiteraard weten en zullen we extra toeschouwers toelaten.
 
Bedankt voor jullie begrip en enthousiasme!